Katrin Laane fotod.
Tulemused
9 km
NEIUD:
I HELENA MARIPUU 43.23
NOORMEHED:
I ART KRISTJAN OLESK 34.39
II JAANUS SÕMER 42.15
III ANDRES SÕMER 58.02
NAISED:
I JOHANNA OLESK 41.12
II TIINA MÕNISTE 42.30
III ANNELIIS VIILUKAS 44.04
4 ÜLLE PAASOJA 46.03
5 ANNELI MAUER 48.16
6 KADI KIIVER 54.55
7 LIINA SINIVEER 59.25
MEHED:
I STEVEN LINKOV 32.00
II ALARI REMMELG 34.15
III ANDRE ABNER 35.09
4 RAGNAR JÕGI 36.16
5 MEELIS KOSK 36.42
6 ILLAR SALUSOO 38.14
7 KARL- VILLEM VÕSA 38.43
8 MAGNUS LEHT 38.50
9 DANVER METS 40.54
10 ALEKSEI KOMAROV 44.59
11 REIN AKSIM 45.25
12 TARMO KADAK 45.41
13 MAREK RANDMA 46.10
14 AHTI VUKS 46.40
4,5 km
NEIUD:
I MAARJA OLESK 20.37
II KRISTINA JOARAND 22.06
III TRIIN HELIMETS 22.39
4 KERLY KALLAS 23.08
5 KÄTTRIIN REMMELG 23.18
6 MARIA VALK 24.14
7 SIRET LÄÄNE 24.40
8 LINDA- MARIA SIMO 24.46
9 LINDA KASELA 27.02
10 MARGIT KUUSE 27.20
11 KRISTIINE SILK 27.48
12 KARMEN KARJA 27.49
13 KADRIANN RUUL 28.32
14 KATARINA VUKS 34.06
15 PILLE-RIIN VIIN 34.07
16 LIIS LAND 38.02
NOORMEHED:
I KUSTU KÜNNAPAS 17.09
II RISTO PÜSSIM 17.50
III PATRICK PARTS 18.39
4 KARMO SILM 18.44
5 MATTIAS MALK 19.09
6 JÜRGEN HANSON 19.49
7 TRAVIS OLLE 20.43
8 MATTIAS DONNER 22.28
9 KERMO KALA 23.15
10 ANDREAS KOTTER 23.26
11 STEN SIHVER 23.30
12 STEN MARTIN KABRITS 24.44
13 RASMUS KUUSE 25.02
14 ALEKSANDER KALA 29.06
15 MEELIS SÕMER 29.10
NAISED:
I LIIS REMMELG 21.39
II KRISTI HEILMAN 22.12
III MARJU KUUSE 23.22
4 KRISTIN VEIMER 23.41
5-6 REILI RAND 24.33
5-6 LILJAN LEO 24.33
7 KRISTA KALLAS 24.47
8 REET EESTLEOL 24.48
9 ELEN MARIPUU 27.25
10 LIISI KIRCH 28.00
11 LAIVI JOARAND 28.48
12 LEA LEO 29.58
13 OKSANA PÄRN Katkestas
MEHED:
I MADIS ANNUS 15.36
II PRIIT PARTS 15.57
III ALO ALTEMENT 17.04
4 ALLAR LEO 18.00
5 TIMO VARES 18.43
6 ULVAR SUVE 18.58
7 HANNES TEIDLA 19.09
8 ANDREAS MALK 19.10
9 AIN KOTTER 19.12
10 MAREK PAUKLIN 20.40
11 MAREK KUUM 22.07
12 MÄRT MARIPUU 22.08
13 TIIT ROHTVEE 22.10
14 INDREK LEPIK 23.54
LASTEJOOKSUD:
3.-4.aastased
I KARL OTS
II OTTO THOR LIPS
III ANTON LIIT
4. ROBIN PAUKLIN
5. ROBERT TÄHISTE
6. ELIISABET PÕDER
7. SEBASTIAN VÄÄRTNÕU
8. KAIRIIN KIRCXH
9. SIMONE LINKOV
10. ART EUGN REMMELG
11. MERIBEL RANDMA
12. LAURA SIRANGELO
13. LEEMET LAUR
14. HERMAN NABI
15. MARIA ABEL
16. STIG ROGER KÜTTIM
17. AXEL BRUNO KARK
18. RASMUS ROHTVEE
19. ERIKO PAHTMA
20. EMILIA PRINTSMANN
21. MARTIN VIILUKAS
22. HANNES SÕMER
23. NORA BARINOV
24. HUGO OAGO
25. JOHAN KADAK
26. LENAR LAUR
5.- 6 .AASTASED
I KAUR RANDMA
II MIRTEL RANDMA
III MARKUS LUUKAS HERMAN
4. LISANNA ROHTVEE
5. HANNA KUUM
6. LINDA KURVITS
7. EMMA PÜSSIM
8. JOHANNA TREI
9. RAINER SILK
10. LISANDRA MAI
11. OTT LUKKONEN
12. LISANDRA PITSUK
13. MARII MÄEKASK
14. ELEANORA PRINTSMANN
15. ADELE ELISE REMMELG
16. JOHANNA VIILUKAS
17. VIIVI TAMM
18. RAINI KADAK
19. NELELIIS KOBAR
20. FLORENCE MARIA ABNER
21. HELEEN PÜTSEP
22. EMMA TENDERMANN
23. DEISY KARK JAARMA
24. JÜRI PIK
7.- 8.aastased TÜDRUKUD
I MARTA MARIPUU
II KEITLIN ROHTVEE
III ANETE TIKKA
4. MARLEEN TURSK
5. FRIDA PAJO
6. EMILY KUUSING
7. VIVIKA TAMM
8. MARION EESTLEOL
9. LAURA MARIA LAUR
10. LOTTE ELISE LAUR
11. LIV GRETE LINKOV
12. ELIISA SIRANGELO
13. MIA PIK
POISID 7.-8. aastased
I OSKAR LIPS
II VILLEM KURVITS
III OLIVER KALLAS
4. LEINAR KALLAS
5. KEITO KUUR
6. ATS MARKUS OLESK
7. OLIVER PINTSUK
8. JAANUS PÜVI
9. MARTTI OPIKOV
10. MEELIS PÜVI
9. - 10. AASTASED
TÜDRUKUD
I STELLA ANETE PAUKLIN
II MIA MARIA HINNOBERT
III SASKIA LUKKONEN
4. LOVIISA LEPIK
5. MIA-MARIE MALK
6. KÄTLIN MAST
7. HELISA TARTU
POISID
I JANORI REMMELG
II ANDRIS PÄHN
III GREGOR ROBIN LINKOV
4. FRANZ LENNON ABNER
5. KARL ARTUR VALK
6. VILLEM LUKKONEN
7. KARL AUGUST KALA
8. TOOMAS SÕMER
9. JOEL PIK
esmaspäev, 26. juuni 2017
25. jaaniturniir
25. Jaaniturniir 5on5 Kõrgessaare välisväljakutel 23.06.2017
1. Osavõtjad – Kaspar Rätsep, Tiit Talumaa, Kevin Loodla, Markus Uuskari, Oskar Tikka, Robert Lilleõis (MVP), Ron-Arnar Pehka
2. KK Kaido – Risto Merimaa, Heikki Pukk, Imre Randmäe, Andres Kuuse, Priidu Koppel, Jürgen Puuri, Imre Riik, Siim Salin
3. Vahet Pole – Vahur Vesingi, Marek Põder, Allan Maar, Teet Maar, Sven Tamme, Andrus Ait, Indrek Kilk, Allan Heinsoo, Martti
Vesingi
4. KK Plasu – Taavet Palmiste, Andreas Malk, Roomet Oja, Roland Lilleõis, Timo Vares
5. OSC/Nõmmekruusi – Hindrek Luup, Janek Küttim, Siim Rohtvee, Kristo Palm, Janno Johanson, Kaupo Altsaar
6. Feik Sööt – Mart Jõesaar, Vova Vaher, Karl Johan Kastein, Julius Erik Kastein, Siim Hinsberg, Margus Kastein, Hugo Elmar
Kastein
Peakohtunik : Mati Kiiver
Kohtunik : Kristjan Hinno
Sekretär : Mattias Malk/Kardo Pink
Infojuht : Artur Valk
Fotod : Katrin Laan
neljapäev, 22. juuni 2017
pühapäev, 4. juuni 2017
Koolinoorte kergejõustiku MV
Hiiumaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus
30. mai 2017, Kärdla staadion |
T 4.-5. klass 60 m | ||||
1 | Kaisa Katariina Kibuspuu | 2004 | Kärdla PK | 9,7 |
2 | Margareeta Käär | 2006 | Emmaste PK | 9,8 |
3 | Marge Laanemäe | 2005 | Kärdla PK | 9,9 |
4 | Riin Lehtla | 2005 | Lauka PK | 9,9 |
5 | Lisett Marleen Sarapuu | 2005 | Kärdla PK | 10,0 |
6 | Avelin Ruus | 2005 | Lauka PK | 10,0 |
7 | Lill Kagadze | 2005 | Kärdla PK | 10,4 |
T 4.-5. klass 60 m tj | ||||
1 | Margareeta Käär | 2006 | Emmaste PK | 11,8 |
2 | Ilona Sedrik | 2006 | Käina Kool | 12,7 |
3 | Marge Laanemäe | 2005 | Kärdla PK | 13,0 |
4 | Lisett Marleen Sarapuu | 2005 | Kärdla PK | 13,5 |
5 | Mariette Kaunimäe | 2005 | Kärdla PK | 13,7 |
T 4.-5. klass 600 m | ||||
1 | Maria Eller | 2005 | Kärdla PK | 2.10,6 |
2 | Margareeta Käär | 2006 | Emmaste PK | 2.11,4 |
T 4.-5. klass kaugus | ||||
1 | Margareeta Käär | 2006 | Emmaste PK | 3,89 |
2 | Kaisa Katariina Kibuspuu | 2004 | Kärdla PK | 3,86 |
3 | Avelin Ruus | 2005 | Lauka PK | 3,70 |
4 | Marge Laanemäe | 2005 | Kärdla PK | 3,67 |
5 | Lisett Marleen Sarapuu | 2005 | Kärdla PK | 3,61 |
6 | Mariette Kaunimäe | 2005 | Kärdla PK | 3,59 |
7 | Ilona Sedrik | 2006 | Käina Kool | 3,52 |
8 | Hanna Aasma | 2005 | Kärdla PK | 3,49 |
9 | Christiina Karoliina Peedu | 2005 | Käina Kool | 3,23 |
10 | Riin Lehtla | 2005 | Lauka PK | 3,20 |
T 4.-5. klass pall | ||||
1 | Lill Kagadze | 2005 | Kärdla PK | 35,13 |
2 | Kaisa Katariina Kibuspuu | 2004 | Kärdla PK | 29,47 |
3 | Margareeta Käär | 2006 | Emmaste PK | 26,62 |
4 | Avelin Ruus | 2005 | Lauka PK | 24,05 |
5 | Hanna Aasma | 2005 | Kärdla PK | 23,69 |
6 | Christiina Karoliina Peedu | 2005 | Käina Kool | 23,05 |
T 4.-5. klass kuul | ||||
1 | Kaisa Katariina Kibuspuu | 2004 | Kärdla PK | 9,56 |
2 | Monabel Pass | 2005 | Kärdla PK | 8,49 |
3 | Mari-Leen Mänd | 2006 | Lauka PK | 6,51 |
4 | Margareeta Käär | 2006 | Emmaste PK | 6,44 |
5 | Riin Lehtla | 2005 | Lauka PK | 6,20 |
6 | Romi-Saskia Ruus | 2004 | Kärdla PK | 5,45 |
T 4.-5. klass kõrgushüpe | ||||
1 | Margareeta Käär | 2006 | Emmaste PK | 1,25 |
2 | Lill Kagadze | 2005 | Kärdla PK | 1,15 |
T 6.-7. klass 60 m | ||||
1 | Aiki-Kerlin Paat | 2003 | Käina Kool | 8,8 |
2 | Kaisa Ulla | 2003 | Käina Kool | 9,0 |
3 | Riste Sofie Käär | 2003 | Emmaste PK | 9,2 |
4 | Katariina Koor | 2003 | Käina Kool | 9,4 |
5 | Helena Pruul | 2004 | Emmaste PK | 9,5 |
6 | Liisu Kase | 2004 | Käina Kool | 9,6 |
T 6.-7. klass 60 m tj | ||||
1 | Aiki-Kerlin Paat | 2003 | Käina Kool | 10,7 |
2 | Helena Pruul | 2004 | Emmaste PK | 10,8 |
3 | Riste Sofie Käär | 2003 | Emmaste PK | 11,2 |
T 6.-7. klass 600 m | ||||
1 | Kaisa Ulla | 2003 | Käina Kool | 2.15,9 |
2 | Helena Pruul | 2004 | Emmaste PK | 2.18,1 |
3 | Sofia Saarnak | 2004 | Emmaste PK | 2.23,7 |
T 6.-7. klass kaugus | ||||
1 | Aiki-Kerlin Paat | 2003 | Käina Kool | 4,28 |
2 | Helena Pruul | 2004 | Emmaste PK | 4,26 |
3 | Katariina Koor | 2003 | Käina Kool | 4,10 |
4 | Sofia Saarnak | 2004 | Emmaste PK | 3,84 |
5 | Catlin Hüüdma | 2003 | Käina Kool | 3,75 |
6 | Anna Elisabeth Remmelg | 2004 | Emmaste PK | 3,68 |
7 | Liisu Kase | 2004 | Käina Kool | 3,58 |
T 6.-7. klass pall | ||||
1 | Riste Sofie Käär | 2003 | Emmaste PK | 38,79 |
2 | Helena Pruul | 2004 | Emmaste PK | 38,32 |
3 | Anett Matt | 2003 | Kärdla PK | 37,30 |
4 | Anni Kark | 2003 | Lauka PK | 35,42 |
5 | Sofia Saarnak | 2004 | Emmaste PK | 32,74 |
T 6.-7. klass kuul | ||||
1 | Riste Sofie Käär | 2003 | Emmaste PK | 9,37 |
2 | Anett Matt | 2003 | Kärdla PK | 9,33 |
3 | Sofia Saarnak | 2004 | Emmaste PK | 9,08 |
4 | Catlin Hüüdma | 2003 | Käina Kool | 9,07 |
5 | Anna Elisabeth Remmelg | 2004 | Emmaste PK | 8,25 |
6 | Anni Kark | 2003 | Lauka PK | 7,24 |
7 | Geidi Prilipuhov | 2004 | Lauka PK | 5,95 |
T 6.-7. klass kõrgus | ||||
1 | Kaisa Ulla | 2003 | Käina Kool | 1,30 |
2 | Helena Pruul | 2004 | Emmaste PK | 1,25 |
T 8.-9. klass 100 m | ||||
1 | Kristina Joarand | 2001 | Kärdla PK | 13,8 |
2 | Anna-Brita Tall | 2001 | Kärdla PK | 13,8 |
3 | Janeli Liivak | 2001 | Lauka PK | 15,5 |
4 | Jaanika Sepp | 2002 | Lauka PK | 16,6 |
T 8.-9. klass 800 m | ||||
1 | Kristina Joarand | 2001 | Kärdla PK | 2.37,3 |
T 8.-9. klass kaugus | ||||
1 | Kristina Joarand | 2001 | Kärdla PK | 5,05 |
2 | Annabel Pielberg | 2000 | Kärdla PK | 4,93 |
3 | Anna-Brita Tall | 2001 | Kärdla PK | 4,88 |
Jaanika Sepp | 2002 | Lauka PK | NM | |
T 8.-9. klass kuul | ||||
1 | Annabel Pielberg | 2000 | Kärdla PK | 9,63 |
2 | Anna-Brita Tall | 2001 | Kärdla PK | 9,36 |
3 | Kristina Joarand | 2001 | Kärdla PK | 8,17 |
4 | Janeli Liivak | 2001 | Lauka PK | 7,81 |
T 8.-9. klass ketas | ||||
1 | Riste Sofie Käär | 2003 | Emmaste PK | 25,12 |
2 | Kristina Joarand | 2001 | Kärdla PK | 24,06 |
3 | Anna-Brita Tall | 2001 | Kärdla PK | 23,08 |
T 8.-9, klass kõrgushüpe | ||||
1 | Kristina Joarand | 2001 | Kärdla PK | 1,55 |
2 | Anna-Brita Tall | 2001 | Kärdla PK | 1,40 |
T 10.-12. 100 m | ||||
1 | Karmen Telvik | 2000 | HG | 14,7 |
T 10.-12. 800 m | ||||
1 | Marta Eller | 2000 | HG | 2.38,5 |
T 10.-12. klass kaugus | ||||
1 | Jaanika Alevi | 2000 | HG | 5,05 |
2 | Karmen Telvik | 2000 | HG | 4,61 |
3 | Marta Eller | 2000 | HG | 4,46 |
T 10.-12. klass kuul | ||||
1 | Debora Saarnak | 2001 | HG | 8,86 |
2 | Karmen Telvik | 2000 | HG | 7,51 |
T 10.-12. klass kõrgus | ||||
1 | Karmen Telvik | 2000 | HG | 1,35 |
P 4.-5. klass 60 m | ||||
1 | Tormi Laid | 2005 | Käina Kool | 8,7 |
2 | Kevin Joarand | 2004 | Kärdla PK | 9,1 |
3 | Kevin Põtter | 2005 | Käina Kool | 9,1 |
4.-5. | Mairon Lõndso | 2004 | Kärdla PK | 9,4 |
4.-5. | Richard Rannu | Suuremõisa | 9,4 | |
6 | Verner Ellermäe | 2006 | Emmaste PK | 9,5 |
7 | Jesse Jürimäe | 2005 | Kärdla PK | 9,6 |
8 | Henri Kallas | Suuremõisa | 10,0 | |
9 | Andro Suuster | 2004 | Kärdla PK | 10,1 |
10 | Riho Tärk | 2006 | Emmaste PK | 10,2 |
11 | Mihkel Toomsoo | 2006 | Emmaste PK | 10,3 |
12 | Sten Sihver | 2005 | Lauka PK | 10,4 |
13 | Laur Hindrik Kartus | 2005 | Käina Kool | 10,4 |
14 | Aleks Talvi | Suuremõisa | 10,6 | |
15 | Mikk-Kristjan Tüür | Suuremõisa | 10,8 | |
P 4.-5. klass 60 m tj | ||||
1 | Kevin Põtter | 2005 | Käina Kool | 10,3 |
2 | Mihkel Toomsoo | 2006 | Emmaste PK | 12,2 |
3 | Verner Ellermäe | 2006 | Emmaste PK | 12,5 |
4 | Mikk-Kristjan Tüür | Suuremõisa | 12,5 | |
5 | Joosep Grahv | 2005 | Kärdla PK | 12,6 |
6 | Laur Hindrik Kartus | 2005 | Käina Kool | 13,4 |
7 | Aleks Talvi | Suuremõisa | 13,4 | |
8 | Bruno Olt | 2005 | Käina Kool | 13,4 |
9 | Jesse Jürimäe | 2005 | Kärdla PK | 13,5 |
P 4.-5. klass 1000 m | ||||
1 | Riho Tärk | 2006 | Emmaste PK | 3.30,5 |
2 | Sten Sihver | 2005 | Lauka PK | 3.39,4 |
3 | Siim Kask | 2004 | Käina Kool | 3.43,1 |
4 | Kevin Põtter | 2005 | Käina Kool | 4.07,6 |
5 | Aleks Talvi | Suuremõisa | 4.08,3 | |
6 | Laur Hindrik Kartus | 2005 | Käina Kool | 4.12,4 |
P 4.-5. klass kaugus | ||||
1 | Tormi Laid | 2005 | Käina Kool | 4,52 |
2 | Kevin Joarand | 2004 | Kärdla PK | 4,20 |
3 | Kevin Põtter | 2005 | Käina Kool | 4,20 |
4 | Verner Ellermäe | 2006 | Emmaste PK | 4,07 |
5 | Mairon Lõndso | 2004 | Kärdla PK | 3,79 |
6 | Riho Tärk | 2006 | Emmaste PK | 3,71 |
7 | Trevor Püssim | 2005 | Kärdla PK | 3,70 |
8 | Siim Kask | 2004 | Käina Kool | 3,64 |
9 | Jesse Jürimäe | 2005 | Kärdla PK | 3,60 |
10 | Joosep Grahv | 2005 | Kärdla PK | 3,57 |
11 | Richard Rannu | Suuremõisa | 3,56 | |
12 | Mihkel Toomsoo | 2006 | Emmaste PK | 3,54 |
13 | Andro Suuster | 2004 | Kärdla PK | 3,48 |
14 | Sten Sihver | 2005 | Lauka PK | 3,41 |
15 | Henri Kallas | Suuremõisa | 3,36 | |
16 | Aleks Talvi | Suuremõisa | 3,26 | |
17 | Laur Hindrik Kartus | 2005 | Käina Kool | 3,16 |
18 | Bruno Olt | 2005 | Käina Kool | 3,11 |
19 | Mikk-Kristjan Tüür | Suuremõisa | 2,91 | |
P 4.-5. klass pall | ||||
1 | Tormi Laid | 2005 | Käina Kool | 50,70 |
2 | Trevor Püssim | 2005 | Kärdla PK | 49,52 |
3 | Richard Rannu | Suuremõisa | 44,64 | |
4 | Joosep Grahv | 2005 | Kärdla PK | 37,56 |
5 | Sten Sihver | 2005 | Lauka PK | 37,14 |
6 | Kevin Põtter | 2005 | Käina Kool | 36,04 |
7 | Laur Hindrik Kartus | 2005 | Käina Kool | 33,46 |
8 | Mihkel Toomsoo | 2006 | Emmaste PK | 30,49 |
9 | Aleks Talvi | Suuremõisa | 29,92 | |
10 | Jesse Jürimäe | 2005 | Kärdla PK | 28,28 |
11 | Andro Suuster | 2004 | Kärdla PK | 25,78 |
12 | Verner Ellermäe | 2006 | Emmaste PK | 17,42 |
P 4.-5. klass kuul | ||||
1 | Henri Kallas | Suuremõisa | 7,80 | |
2 | Kevin Põtter | 2005 | Käina Kool | 7,67 |
3 | Jakop Aron | 2005 | Lauka PK | 6,67 |
4 | Risto Klee | 2005 | Lauka PK | 6,62 |
5 | Richard Rannu | Suuremõisa | 6,39 | |
6 | Mihkel Toomsoo | 2006 | Emmaste PK | 5,85 |
7 | Siim Kask | 2004 | Käina Kool | 5,59 |
8 | Andro Suuster | 2004 | Kärdla PK | 5,52 |
9 | Verner Ellermäe | 2006 | Emmaste PK | 5,13 |
10 | Laur Hindrik Kartus | 2005 | Käina Kool | 5,06 |
P 4.-5. klass kõrgus | ||||
1 | Kevin Põtter | 2005 | Käina Kool | 1,20 |
2 | Joosep Grahv | 2005 | Kärdla PK | 1,05 |
3 | Trevor Püssim | 2005 | Kärdla PK | 1,05 |
P 6.-7. klass 60 m | ||||
1 | Sander Teller | 2003 | Käina Kool | 8,1 |
2 | Quentin Apri | 2002 | Kärdla PK | 8,4 |
3 | Rasmus Sadul | 2003 | Emmaste PK | 8,5 |
4 | Kardo Liinjärv | 2003 | Lauka PK | 8,6 |
5 | Jakob Valk | 2003 | Emmaste PK | 8,6 |
6 | Kristjan Ugam | 2002 | Emmaste PK | 8,8 |
7 | Kermo Kala | 2003 | Lauka PK | 8,8 |
8 | Jaanus Sõmer | 2003 | Kärdla PK | 8,9 |
9 | Holger Sepma | 2003 | Kärdla PK | 9,0 |
10 | Tobias Remmelg | 2004 | Emmaste PK | 9,2 |
11 | Kenet Vaino | 2003 | Lauka PK | 9,2 |
12 | Kaspar Tammeveski | Käina Kool | 9,4 | |
13 | Sten Kerk | 2004 | Emmaste PK | 9,4 |
14 | Karmo Silm | 2004 | Lauka PK | 10,1 |
P 6.-7. klass 60 m tj | ||||
1 | Sander Teller | 2003 | Käina Kool | 9,6 |
2 | Karl Värva | 2003 | Kärdla PK | 10,4 |
3 | Kristjan Ugam | 2002 | Emmaste PK | 10,4 |
P 6.-7. klass 1000 m | ||||
1 | Jaanus Sõmer | 2003 | Kärdla PK | 3.20,8 |
2 | Sten Kerk | 2004 | Emmaste PK | 3.21,6 |
3 | Kardo Liinjärv | 2003 | Lauka PK | 3.25,9 |
4 | Karmo Silm | 2004 | Lauka PK | 3.58,6 |
5 | Henri Lilp | 2004 | Lauka PK | 4.22,2 |
P 6.-7. klass kaugus | ||||
1 | Kristjan Ugam | 2002 | Emmaste PK | 4,94 |
2 | Quentin Apri | 2002 | Kärdla PK | 4,91 |
3 | Kenet Vaino | 2003 | Lauka PK | 4,66 |
4 | Jakob Valk | 2003 | Emmaste PK | 4,60 |
5 | Andris Valk | 2003 | Kärdla PK | 4,57 |
6 | Rasmus Sadul | 2003 | Emmaste PK | 4,47 |
7 | Tobias Remmelg | 2004 | Emmaste PK | 4,33 |
8 | Kardo Liinjärv | 2003 | Lauka PK | 4,38 |
9 | Taaniel Remmelg | 2002 | Emmaste PK | 4,17 |
10 | Sten Kerk | 2004 | Emmaste PK | 3,74 |
11 | Karmo Silm | 2004 | Lauka PK | 3,50 |
P 6.-7. klass pall | ||||
1 | Karl Värva | 2003 | Kärdla PK | 61,52 |
2 | Karl Johanson | 2003 | Emmaste PK | 57,10 |
3 | Karl-Marcus Rool | 2004 | Käina Kool | 50,19 |
4 | Rasmus Sadul | 2003 | Emmaste PK | 46,51 |
5 | Kardo Liinjärv | 2003 | Lauka PK | 46,28 |
6 | Tobias Remmelg | 2004 | Emmaste PK | 44,94 |
7 | Maitis Roosimaa | 2003 | Kärdla PK | 44,86 |
8 | Kristjan Ugam | 2002 | Emmaste PK | 41,34 |
9 | Taaniel Remmelg | 2002 | Emmaste PK | 38,92 |
10 | Sten Kerk | 2004 | Emmaste PK | 38,37 |
11 | Anti Tamm | 2004 | Käina Kool | 37,60 |
12 | Eduard Transtok | 2004 | Käina Kool | 37,08 |
P 6.-7. klass kuul | ||||
1 | Karl Värva | 2003 | Kärdla PK | 12,14 |
2 | Johannes Niinemäe | 2003 | Kärdla PK | 11,43 |
3 | Maitis Roosimaa | 2003 | Kärdla PK | 10,11 |
4 | Karl-Marcus Rool | 2004 | Käina Kool | 10,03 |
5 | Kermo Kala | 2003 | Lauka PK | 9,82 |
6 | Taaniel Remmelg | 2002 | Emmaste PK | 9,77 |
7 | Kardo Liinjärv | 2003 | Lauka PK | 9,54 |
8 | Eduard Transtok | 2004 | Käina Kool | 8,79 |
9 | Carl-Kristo Trepp | 2003 | Kärdla PK | 8,50 |
10 | Taavi Toss | 2003 | Kärdla PK | 7,31 |
11 | Anti Tamm | 2004 | Käina Kool | 7,19 |
P 6.-7. klass kõrgus | ||||
1 | Quentin Apri | 2002 | Kärdla PK | 1,45 |
2 | Karl Värva | 2003 | Kärdla PK | 1,40 |
3 | Tobias Remmelg | 2004 | Emmaste PK | 1,40 |
4 | Jaanus Sõmer | 2003 | Kärdla PK | 1,35 |
5 | Taaniel Remmelg | 2002 | Emmaste PK | 1,35 |
P 8.-9. klass 100 m | ||||
1 | Marcus Mäll | 2002 | Kärdla PK | 11,5 |
2 | Ats Erk | 2002 | Kärdla PK | 12,4 |
3 | Risto Püssim | 2000 | Lauka PK | 12,8 |
P 8.-9. klass 1500 m | ||||
1 | Ats Erk | 2002 | Kärdla PK | 5.26,2 |
2 | Risto Püssim | 2000 | Lauka PK | 5.33,4 |
P 8.-9. klass kaugus | ||||
1 | Marcus Mäll | 2002 | Kärdla PK | 5,78 |
2 | Risto Püssim | 2000 | Lauka PK | 5,52 |
3 | Heinrich Vannas | 2002 | Käina Kool | 5,40 |
P 8.-9. klass kuul | ||||
1 | Heinrich Vannas | 2002 | Käina Kool | 12,25 |
2 | Marcus Mäll | 2002 | Kärdla PK | 11,75 |
3 | Risto Püssim | 2000 | Lauka PK | 10,98 |
4 | Ats Erk | 2002 | Kärdla PK | 10,56 |
5 | Mergo Vassiljev | 2002 | Kärdla PK | 9,50 |
P 8.-9. klass ketas | ||||
1 | Heinrich Vannas | 2002 | Käina Kool | 25,50 |
2 | Taaniel Remmelg | 2002 | Emmaste PK | 24,60 |
P 8.-9. klass kõrgus | ||||
1 | Heinrich Vannas | 2002 | Käina Kool | 1,65 |
2 | Ats Erk | 2002 | Kärdla PK | 1,50 |
P 10.-12. klass 100 m | ||||
1 | Edgar Liiber | 1999 | HG | 11,9 |
2 | Marko Pruunlepp | 1998 | HG | 12,2 |
3 | Rauno Rand | 2000 | HG | 12,7 |
4 | Jaan-Martin Ugam | 2000 | HG | 13,7 |
P 10.-12. klass 1500 m | ||||
1 | Edgar Liiber | 1999 | HG | 5.12,6 |
2 | Rauno Rand | 2000 | HG | 5.34,9 |
P 10.-12. klass kaugus | ||||
1 | Marko Pruunlepp | 1998 | HG | 6,02 |
2 | Edgar Liiber | 1999 | HG | 5,96 |
3 | Rauno Rand | 2000 | HG | 5,39 |
4 | Jaan-Martin Ugam | 2000 | HG | 5,28 |
P 10.-12. klass kuul | ||||
1 | Edgar Liiber | 1999 | HG | 15,85 |
2 | Rauno Rand | 2000 | HG | 9,11 |
P 10.-12. klass ketas | ||||
1 | Edgar Liiber | 1999 | HG | 49,09 |
2 | Rauno Rand | 2000 | HG | 21,50 |
3 | Jaan-Martin Ugam | 2000 | HG | 20,72 |
P 10.-12. klass kõrgus | ||||
1 | Edgar Liiber | 1999 | HG | 1,75 |
2 | Rauno Rand | 2000 | HG | 1,40 |
Peakohtunik: Toivo Pruul
Tellimine:
Postitused (Atom)